Niezapomniane wakacje w Juracie 2022 Promocja

Wspaniały wypoczynek czeka Cię w Best Western Hotel Jurata, gdzie komfort łączy się z pięknem natury. Pobyt w ekskluzywnym kurorcie, jakim jest Jurata zapewni Ci wiele niezapomnianych wrażeń.

Dowiedz się więcej

Wakacje po wakacjach

Dla nas wakacje nie kończą się w sierpniu. Wrześniowe słońce zachęca do długich spacerów i relaksu na mniej tłocznej poza sezonem plaży. Jest to też idealny moment na wypoczynek z dziećmi, które jeszcze nie są w wieku szkolnym.

Dowiedz się więcej

Wrzesień w SPA

W otoczeniu sosnowego lasu, wśród wydm, tuż przy piaszczystej plaży odnajdź swoje SPA. Odpręż się w Best Western Hotel Jurata, poczuj siłę, oddaj się w nasze ręce.

Dowiedz się więcej

Senior w Juracie

Nadmorska aura zachęca do długich spacerów i relaksu na mniej tłocznej poza sezonem plaży w poszukiwaniu bursztynu. Idealny moment na wypoczynek w zaciszu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Dowiedz się więcej

Jesienny Relaks 5 za 4

Jurata – popularny nadmorski kurort, poza wakacyjnym sezonem zachęca do spacerów pustymi plażami pełnymi jodu. Potrzebujesz odpoczynku, świeżego powietrza i ciszy? Skorzystaj z oferty 5 noclegów w cenie 4.

Dowiedz się więcej

Rodzina nad Morzem (2 noce)

Jurata to wyjątkowe miejsce na rodzinny wypoczynek przez cały rok. Jesień nad morzem to czas, który ze względu na wzmożone zdrowotne działanie jodu pozwoli na powrót do formy oraz aktywne spędzanie czasu dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej

Morska Regeneracja

Zregeneruj się, zapomnij o stresie. Podczas zabiegów odpłyń na dalekie wody Bałtyku. To czas dla Ciebie! To czas dla Was!

Dowiedz się więcej

BEST WESTERN

Hotel Jurata

Best Western Hotel Jurata jest położony w sercu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, 5 minut spacerem leśną ścieżką od plaży.

Dowiedz się więcej

Hotel mieści się w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 75 klimatyzowanymi, przestronnymi pokojami

Dowiedz się więcej

59

pokoi dwuosobowych

10

pokoi trzyosobowych

6

apartamentów

Atrakcje