Best Western Hotel Jurata – możesz naprawdę wypocząć

Best Western Hotel Jurata jest położony na Półwyspie Helskim, w sercu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, 5 minut spacerem leśną ścieżką od plaży.

Nasze pokoje są utrzymane w spokojnych tonacjach kolorystycznych. Wiele z nich ma widok na las sosnowy, wszystkie mają łazienki, telewizor i klimatyzację, dostęp do szerokopasmowego internetu a także mini lodówkę.

W hotelu jest basen rekreacyjny, jacuzzi, strefa saun, sala fitness oraz jedyna na Półwyspie Helskim –  kręgielnia. Na zewnątrz hotelu znajduje się boisko z funkcją kortu tenisowego. Wypożyczamy kije do nordic walking na aktywne spacery i rowery, w tym również rowerki dla dzieci – na przejażdżki po Juracie i wzdłuż Półwyspu Helskiego.

W Bistro Burta możecie Państwo spróbować specjalności naszego Szefa kuchni, który robi najlepszego w okolicy dorsza, a także pyszny rosół i pierogi. W sezonie, serwujemy koktaile owocowe, autorskie lemoniady i desery lodowe. W pochmurne dni natomiast, w wygodnych fotelach rozgrzewamy gorącą kawą i deseremi własnego wypieku.

Zapraszamy Państwa do Best Western Hotel Jurata