Jurata – w sezonie oblegana przez turystów, na jesieni zachęca do spacerów pustymi plażami pełnymi jodu. Jeśli marzy Ci się krótki reset od codziennego zgiełku – skorzystaj z oferty 3 noclegów w cenie 2.

Best Western Hotel Jurata to idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok. Czeka na Państwa moc atrakcji: kryty basen z jacuzzi, strefa wellness, kije do nordic walking, rowery oraz kilometry pustych plaż do joggingu i spacerów, a także pyszne i zdrowe jedzenie

W ramach oferty:

  • 3 noclegi ze śniadaniem w komfortowym pokoju dwu – lub trzyosobowym,
  • 1 godzinę dziennie wypożyczenia roweru lub kijów do nordic-walking,
  • 1 godzinę gry w bowling

Zawsze w cenie:

  • kryty basen oraz jacuzzi z hydromasażem,
  • kompleks saun: sauna sucha, łaźnia parowa,
  • strefa fitness wyposażona w urządzenia do ćwiczeń wysiłkowych i aerobowych,
  • bezpieczny, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci i kącik zabaw w hotelu,
  • boisko wielofunkcyjne, stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki,
  • WiFi na terenie całego hotelu,
  • monitorowany parking.

3 noce w cenie 2

(3 noclegi, 4 dni)

Termin obowiązywania ofert: 26.02-29.03
Cena od: 720 zł

Sprawdź teraz dostępne terminy

+48 58 675 21 40 lub recepcja@hotel-jurata.com.pl

Dowiedz się więcej

Oferta nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.

Warunkiem zagwarantowania rezerwacji jest wpłata 100% zaliczki przelewem na konto hotelu: Bank PKOBP 37 1020 1042 0000 8002 0326 3191, Chopin Airport Development Sp. z o. o.,ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa Tytułem: Zaliczka ‘Nazwa Oferty_Nazwisko osoby rezerwującej_daty rezerwacji’ lub kartą kredytową wciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej.

Przedpłata jest bezzwrotna i nie może zostać przeniesiona na inne zamówienia.

Doba hotelowa: 15.00 – 12.00

Opłata miejscowa: 2,00zł/osobę/dobę, dla gości przebywających dłużej niż jedną dobę. Opłata jest płatna podczas meldunku, gotówką w recepcji hotelu.

Hotel przyjmuje zwierzęta (130,00 zł/pobyt) – regulamin pobytu zwierząt.


Zapytaj o dostępne terminy
Klikając wyślij przyjmuje Pan/Pani do wiadomości i wyraża zgodę na wykorzystywanie Pana/Pani danych osobowych dla celów świadczenia usług i dostawy produktów, realizacji rezerwacji i innych zadanych przez Pana/Panią operacji, zapewnienia obsługi Klienta poznawania potrzeb Klienta, umocnienia wzajemnych stosunków, składania Panu/Pani ofert specjalnych i prowadzenia promocji. Ponadto aby zrealizować powyższe cele, Pana/Pani dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych administrowanej przez firmę Chopin Airport Development Sp. z o.o.
TakChciałby/chciałabym otrzymywać oferty specjalne, informacje na temat wydarzeń i promocji, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej i listownie od Hotelu i firmy Chopin Airport Development Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w tym celu.