Miejsce na dobre spotkanie biznesowe

Hotel jest położony z dala od zgiełku głównego deptaka Juraty. Dzięki niewielkim rozmiarom, jest idealny do wynajmu na wyłączność, zapewniając dyskrecję uczestnikom spotkania. Dzięki możliwości dzielenia sal, jesteśmy w stanie zorganizować przestrzeń zarówno dla konferencji jak dla kilku równoległych spotkań warsztatowych.

Sala Północ-Południe o łącznej powierzchni 178 m2 ma możliwość podziału na dwie mniejsze – o powierzchni 103 i 75 m2. Sala jest wyposażona w rzutniki, ekrany sufitowe, sprzęt multimedialny w tym nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz CD/DVD. Sala ma dostęp do naturalnego światła dziennego oraz bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na las sosnowy.

Północ - Południe

Północ

Sala Północ, o powierzchni 75 m2 jest wyposażona w rzutnik, ekran sufitowy, sprzęt multimedialny w tym nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz CD/DVD.

Sala Południe o powierzchni 103 m2 jest wyposażona w rzutnik, ekran sufitowy, sprzęt multimedialny w tym nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz CD/DVD. Sala ma dostęp do naturalnego światła dziennego oraz bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na las sosnowy.

Południe

Sala Szekla o powierzchni 113 m2 jest zlokalizowana w budynku Melodia, ma dostęp do światła dziennego. Sala Szekla nadaje się szczególnie do organizacji spotkań warsztatowych ale również lekcji jogi, warsztatów medytacji mindfulness.

Sala konferencyjna

Powierzchnia m2

Teatralne

Podkowa

Szkolne

Bankietowe

POŁUDNIE
103
60
30
40
60
PÓŁNOC
75
50
20
24
40
PÓŁNOC-POŁUDNIE
178
150
80
80
100
SZEKLA
113
80
40
40
60

Wyposażenie sal

  • projektor multimedialny
  • odtwarzacz CD/DVD
  • magnetowid + TV
  • flipchart
  • ekran
  • nagłośnienie/mikrofony przewodowe i bezprzewodowe

Dowiedz się więcej, napisz do nas
Klikając wyślij przyjmuje Pan/Pani do wiadomości i wyraża zgodę na wykorzystywanie Pana/Pani danych osobowych dla celów świadczenia usług i dostawy produktów, realizacji rezerwacji i innych zadanych przez Pana/Panią operacji, zapewnienia obsługi Klienta poznawania potrzeb Klienta, umocnienia wzajemnych stosunków, składania Panu/Pani ofert specjalnych i prowadzenia promocji. Ponadto aby zrealizować powyższe cele, Pana/Pani dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych administrowanej przez firmę Chopin Airport Development Sp. z o.o.
TakChciałby/chciałabym otrzymywać oferty specjalne, informacje na temat wydarzeń i promocji, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej i listownie od Hotelu i firmy Chopin Airport Development Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w tym celu.