Ślub na plaży?
Wesele w Best Western Hotel Jurata

Z dużą starannością podchodzimy do organizacji wesel. Chętnie podzielimy się pomysłami, dzięki którym ten dzień będzie niezapomnianym wydarzeniem dla Państwa i Państwa gości. Współpracujemy również z wedding planerami, którzy pomogą zorganizować uroczystość zaślubin i zaproponują scenariusz wesela w naszym hotelu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą broszurą informacyjną, w której znajdziecie Państwo informacje dotyczące organizacji wesela, a także przykładowych zestawów menu. Zapraszamy również do kontaktu i rozmów z naszym personelem w celu  omówienia Państwa oczekiwań i szczegółów wydarzenia.

marketing@hotel-jurata.com.pl
Tel. 58 675 24 20 wew.102

Sprawdź dostępne terminy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. dla celów marketingu bezpośredniego, w tym przygotowania oferty zgodnie z zapytaniem i otrzymania jej za pomocą poczty e-mail.
TakChcę otrzymywać od Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. oferty specjalne, informacje na temat wydarzeń, promocji za pośrednictwem poczty e-mail i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym celu.

* Pola wymagane.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie we wskazanym przez Ciebie celu, zgodnie z naszą polityką prywatności.